balance=0 loop =1 />
 


مدیر توقعات خود باشید
یکی از اصول کلی در زندگی مشترک این است که در ارتباط با همسرتان ریزه کارهایش را بدانید.
 ١٣٩٥/٠١/١٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر توقعات خود باشید
آمار زیادی از مشاوره ها به خاطر توقع هایی است که زوجین نتوانسته اند آنها را برای هم برآورده کنند. یکی از اصول کلی در زندگی مشترک این است که در ارتباط با همسرتان ریزه کارهایش را بدانید. دانستن خصوصیات همسر کمک می کند تا شما از راه درست توقعات او را برطرف کنید.
 ١٣٩٥/٠١/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
ترس یکی از موانع مهم ازدواج جوانان
یک روانشناس و مشاور خانواده، ناآمادگی و ترس جوانان از ازدواج را مهمترین مانع در ازدواج عنوان کرد و گفت: امروزه جوانان تنوع طلب و ایده آل گرا شده اند.
 ١٣٩٥/٠١/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
چطور از ریخت و پاش اقتصادی در خانواده ها جلوگیری کنیم؟
بزرگترین معضلی که خانواده‌ ایرانی امروز با آن دست و پنجه نرم می کند، بحث تجمل‌گرایی، خریدهای غیر ضروری و اسراف است. خانم ایرانی بیشتر از این که درگیر میزان احتیاج و صرفه‌ اقتصادی کالا باشد، به نظرات دیگران در خرید آن اهمیت می دهد
 ١٣٩٥/٠١/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
هالیوود؛ از جاذبه های جنسی زنانه تا ستیز با سالمندی
با اینکه درصد شخصیت های مونث در سال های دهه 30 تا 40 عمرشان تنزل شدیدی پیدا می کند (از 30 به 17 درصد) ولی درصد شخصیت های مذکر اندکی افزایش می یابد و از 27 درصد سال های 30 به 28 درصد دهه 40 عمرشان می رسد. درصد شخصیت های مذکر واقع در سال های 50 (18 درصد) دو برابر شخصیت های مونث واقع در سال های 50 عمرشان (با 9 درصد) است.
 ١٣٩٤/٠٩/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
نامه مادران شهدای سیستان و بلوچستان به ‌بازیگر نقش اول زن جشنواره فیلم فجر:
خانم زارعی؛ به وجود هنرمندی شایسته همچون شما بر خود می‌بالیم
در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر ‌فیلم «شیار 143» ‌سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشارگان را از آن خود کرد و مریلا زارعی نیز بازیگر نقش اول زن شد.
 ١٣٩٢/١١/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
علی جنتی در جمع خبرنگاران:کارگردان فیلم «رستاخیز» به دغدغه‌های علما و مراجع توجه کند
علی جنتی در جمع خبرنگاران:کارگردان فیلم «رستاخیز» به دغدغه‌های علما و مراجع توجه کند
علی جنتی در جمع خبرنگاران: کارگردان فیلم «رستاخیز» به دغدغه‌های علما و مراجع توجه کند وزیر ارشاد گفت: فیلم رستاخیز فیلم ارزنده‌ای به لحاظ محتوا و کار فنی است و دغدغه‌ای که مراجع تقلید دارند، دغدغه به جایی است و ما به نگرانی‌های آنها احترام می‌گذاریم
 ١٣٩٢/١١/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>